بازگشت گمورا

این مستند به بررسی سیر تحول زیست جنسی در غرب،  انقلاب جنسی و طرفداران آن در مغرب زمین و معضلات اخلاقی ناشی از آن می‌پردازد
مستند با بررسی مقولاتی چون سینما، تبلیغات رسانه ها، آرا و نظرات افرادی چون فروید و کینزی، اختراع داروهای ضد بارداری، نقش ارتش آمریکا در به کارگیری زنان در ارتش و… بررسی می‌کند که چگونه مردم آمریکا که روزی به دلیل نمایش یک زن نیمه برهنه در یکی از فیلم های هالیوودی تظاهرات کردند و دولت را مجبور به الزام آور نمودن قانون سانسور کردند در طی چند سال هیچ قید و بندی را برای مسائل جنسی جامعه به رسمیت نمی‌شناسند.
برای اکران این اثر در دانشگاه ها و مراکز فرهنگی می‌توانید از طریق فرم زیر اقدام به ثبت نام نمایید.
قالب: مستند
مدت زمان فیلم: 40 دقیقه
عوامل:

کارگردان: جواد صافی / تهیه کننده حقیقی: سیدجمال عود سیمین / تهیه شده درموسسه نجوای زلال هنر1- بعد از ثبت نام منتظر بمانید! ما ظرف 24 ساعت کاری بعد از ثبت نام با شما تماس خواهیم گرفت ولی چنانچه قصد عنوان کردن مطلبی را دارید که فکر می‌کنید نیاز به رسیدگی فوری دارد می‌توانید با شماره تلفن 09384460344 تماس بگیرید یا پیامک ارسال کنید.

2- از لینک‌های قرار داده شده در ذیل همین مطلب می‌توانید فایل تیزر و پوستر فیلم را با کیفت عالی دریافت کنید همچنین اگر قصد بلیط فروشی دارید ما فایل بلیط را نیز برای شما آماده کرده‌ایم.

اکران‌های دانشگاهی انجام شده این اثر(این لیست در حال بروزرسانی است):

  • دانشگاه علوم پزشکی شیراز
اقلام تبلیغی این فیلم را از اینجا دانلود کنید